Velice pěkná chalupa v obci Újezdec, nedaleko města Litomyšl

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Velice udržovaná chalupa, jejíž součástí je navazující hospodářská část - stodola s možností využití garáže. Součástí je předzahrádka a zahrada za chalupou. Celková výměra činí 272 m2.

Popis nemovitosti

Velice udržovaná chalupa, jejíž součástí je navazující hospodářská část - stodola. Chalupa disponuje kamenným sklípkem. Dispozice: obytná část se stává ze dvou místností - světnice a společenské místnosti. Součástí je také vyvýšený prostor - nyní určen ke spánku. Ve slunné světnici se nachází kuchyňský kout, jídelní stůl s židlemi, válenda a kamna na tuhá paliva. Ze světnice je výhled do předzahrádky. Ve společenské místnosti se nachází klidová část, pohovky. Vytápění je řešeno krbem a kamny na tuhá paliva. Součástí je koupelna s toaletou. K dispozici je prostorná půda vhodná k půdní vestavbě. Stodola je užívána jako garáž, dílna, sklad uhlí a dřeva. Ze stodoly vcházíme do velice udržované zahrady, na které se nachází zahradní krb, místo pro letní posezení, řada keřů, dřevin a květin. El. 230/400V, vodovod obecní, vytápění lokální - TT (kamna, krb), odpady - jímka. V roce 2008 byla provedena rekonstrukce střechy. Chalupa je situována v klidné části obce Újezdec, velkou výhodou je soukromí. Mnoho domů v obci Újezdec je užíváno k rekreačním účelům. Velké možnosti vyžití - turistika, cykloturistika (okolí Budislavi, Litomyšle, Nových Hradů), nabízí se možnost využití jezdeckého výcviku, projížděk, které nabízí místní chovatel koní.

Cena:

799 000 Kč
(za nemovitost)

Lokalita:

Újezdec
(okres:Svitavy)

Stav nabídky:

Prodáno

Číslo nabídky:

2422

Typ reality:

Dům - Chalupa

Plocha:

147 m2

MakléřZákaznická linka
Telefon+420 602 308 774
E-mailzakazky@bohemreal.cz
Plocha pozemku125 m2
Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
poplatkyvčetně poplatků
Typ domuPřízemní
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
Zastavěná plocha147 m2
Elektřina230V, 400V
OdpadJímka
GarážANO
ParkovištěANO
SklepANO
VodaDálkový vodovod
TopeníLokální tuhá paliva
Poloha domuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
BazénNE

Copyright © 2017 Id-Tech.cz